ÄMBETSMANNAVÄRJA, 1800-talets andra hälft.

70186. ÄMBETSMANNAVÄRJA, 1800-talets andra hälft.

Handtag med dekor av pärlemor. Balja i läder samt mässing. Längd 95 cm.

Balja med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Balja med skador.

Antal besök: 1 531