VÄGGUR, ek, Dom Gong, 1900-tal.

701615. VÄGGUR, ek, Dom Gong, 1900-tal.

Höjd: 117 cm.
Bredd: 50 cm.

Uppdragningsnyckel finns.

Slitage. Fungerar.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: 117 cm.
Bredd: 50 cm.

Uppdragningsnyckel finns.

Slitage. Fungerar.

Nyckel/nycklar finns.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 3 344