SÄNGBORD, teak/string, 1900-talets mitt.

701542. SÄNGBORD, teak/string, 1900-talets mitt.

Längd 52 cm.
Bredd 31 cm.
Höjd 52,5 cm.

Slitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 52 cm.
Bredd 31 cm.
Höjd 52,5 cm.

Slitage, märken.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 585