CYKEL, tre hjul, Monark, 1900-talets andra hälft.

701038. CYKEL, tre hjul, Monark, 1900-talets andra hälft.

Blå. Vuxenmodell. 3 växlar.

Bruksslitage. Smärre bucklor, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blå. Vuxenmodell. 3 växlar.

Antal besök: 4 375