HATTHYLLA, Gunnar Bolin, 1900-talets första hälft.

701034. HATTHYLLA, Gunnar Bolin, 1900-talets första hälft.

Längd ca. 103.5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 103.5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 5 176