BYRÅ, engelsk stil, 19/2000-tal.

70091. BYRÅ, engelsk stil, 19/2000-tal.

Längd 74, bredd 44, höjd 80 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 690