Gomér & Andersson Linköping
Silver & Metall
Övriga metallföremål
FOTORAM, Eskilstuna, tidigt 1900-tal.
70074. FOTORAM, Eskilstuna, tidigt 1900-tal.
Metall, höjd ca 38 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Metall, höjd ca 38 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
649