STOLAR, 4 st, furu, anno, daterad 1972, signerad AF.

700670. STOLAR, 4 st, furu, anno, daterad 1972, signerad AF.

Märkta Anno 1973/1972 AF.
Rygghöjd 82 cm.
Sitthöjd 49 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkta Anno 1973/1972 AF.
Rygghöjd 82 cm.
Sitthöjd 49 cm.

Slitage.

Antal besök: 417