SKRIVBORDSSTOL, märkt Rosengrens Sweden, 1950-60-tal.

70042. SKRIVBORDSSTOL, märkt Rosengrens Sweden, 1950-60-tal.

Skrivbordsstol, 1950-60-tal.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skrivbordsstol, 1950-60-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 293