BLOMHÅLLARE, 2 st, 1900-/2000-tal.

700003. BLOMHÅLLARE, 2 st, 1900-/2000-tal.

Patinerad metall. Höjd ca 63 respektive 87 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 309