GLASSERVIS, 56 delar, tidigt 1900-tal.

699718. GLASSERVIS, 56 delar, tidigt 1900-tal.

12 vinglas, höjd 17 cm.
7 glas, höjd 14 cm.
11 selterglas, höjd 11 cm.
12 snapsglas, höjd 13,5 cm.
6 likörglas, höjd 11,5 cm.
8 snapsglas, höjd 10 cm.

Bruksslitage.
Enstaka mikroskopiska skrap förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 vinglas, höjd 17 cm.
7 glas, höjd 14 cm.
11 selterglas, höjd 11 cm.
12 snapsglas, höjd 13,5 cm.
6 likörglas, höjd 11,5 cm.
8 snapsglas, höjd 10 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 429