EDGAR MATHIAS SAVING. Färglitografi.

699565. EDGAR MATHIAS SAVING. Färglitografi.

Komposition, signerad, E.A, 30,5x30,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 508