RALPH LUNDQUIST. Färglitografi.

699561. RALPH LUNDQUIST. Färglitografi.

"Sjöslag", signerad och numrerad 228/325, 39x54 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 2 703