GUNNAR THEANDER. Olja på pannå, signerad 1911.

69952. GUNNAR THEANDER. Olja på pannå, signerad 1911.

Sjölandskap, 67 x 44 cm.

Bucklig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sjölandskap, 67 x 44 cm.

Bucklig.

Antal besök: 3 079