KISTA, KAMFER, Marocko, 1900-tal.

699032. KISTA, KAMFER, Marocko, 1900-tal.

Höjd 57 cm, längd 100 cm, djup 50 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 830