SKÅL, VAS, FIGURIN, keramik, Elsi Bourelius, Jie, Søholm, Stentöj, Bornholm.

698993. SKÅL, VAS, FIGURIN, keramik, Elsi Bourelius, Jie, Søholm, Stentöj, Bornholm.

Skål Søholm diameter 29,5 cm.
Figurin, dam Elsi Bourelius, Jie höjd 28,5 cm.
Vas signerad 21 cm.

Bruksslitage. Huvud lagat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skål Søholm diameter 29,5 cm.
Vas signerad 21 cm.

Bruksslitage. Huvud lagat.

Antal besök: 950