BENGT LANDIN. Fåglar vid träd, färglitografi, signerad samt P.T och dedikerad.

698833. BENGT LANDIN. Fåglar vid träd, färglitografi, signerad samt P.T och dedikerad.

Bildmått 48 x 35 cm.
Totalmått inklusive ram 65,5 x 52 cm.
Inramad med Äkta guldram.

Ej examinerad ur ram.

Bengt Landin (Född 1933)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 48 x 35 cm.
Inramad med Äkta guldram.

Ej examinerad ur ram.

Bengt Landin (Född 1933)

Antal besök: 310