VÄGGAPPLIQUER, gustaviansk stil, 1900-tal.

69872. VÄGGAPPLIQUER, gustaviansk stil, 1900-tal.

Dekor av bockhuvuden. Höjd ca 35 cm vardera.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 533