GOLVUR, 1800-tal.

GOLVUR, 1800-tal.
69853. GOLVUR, 1800-tal.

Ådringsmålad, höjd 210 cm.

senare bemålad, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
69853. GOLVUR, 1800-tal.

Ådringsmålad, höjd 210 cm.

senare bemålad, skador.

Antal besök: 1 006