VÄGGUR, tidigt 1900-tal.

VÄGGUR, tidigt 1900-tal.
698452. VÄGGUR, tidigt 1900-tal.

Stämpel Axelholm. Katrineholm, 12 Juni 1909

Höjd ca 68 cm
Bredd ca 37,5 cm
Djup ca 18 cm.

Åldersslitage, repor & märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 68 cm
Bredd ca 37,5 cm
Djup ca 18 cm.

Antal besök: 363