PARTI LAMPOR, 3 delar, bla Asea, 1900-tal.

69794. PARTI LAMPOR, 3 delar, bla Asea, 1900-tal.

Varav en för väggmontering. Ljusterbara höjder.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 2 386