AUGUST STRINDBERG. BÖCKER, 7 st, 1800/1900-tal.

697843. AUGUST STRINDBERG. BÖCKER, 7 st, 1800/1900-tal.

Svenska folket 1 & 2, 1882.
Svenska öden och äfventyr 1 & 2, 1883.
Missnöjet, 1884.
Samlade otryckta skrifter 1, Dramatiska arbeten, 1918.
Samlade otryckta skrifter 2, Otryckta berättelser och dikter, 1919.

Slitage. Skador på band. Ej fullständigt genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svenska folket 1 & 2, 1882.
Missnöjet, 1884.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 410