BORDSUR "Atmos", Jaeger LeCoultre, Schweiz, Serienummer 24580.

697821. BORDSUR "Atmos", Jaeger LeCoultre, Schweiz, Serienummer 24580.

Höjd inkl. fodral ca 23,5 cm
Instruktionsbok medföljer.

Slitage, smärre repor, urtavla med repor, fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd inkl. fodral ca 23,5 cm
Instruktionsbok medföljer.

Antal besök: 2 082