RAGNHILD SCHLYTER. Väggrelief, gips.

697802. RAGNHILD SCHLYTER. Väggrelief, gips.

Ansikte. Monogramsignerad RS. 24X16 CM.

Skavmärken och slitage samt ovankant med mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 222