HYLLA samt FÖNSTERBORD, 1900-talets första hälft.

697781. HYLLA samt FÖNSTERBORD, 1900-talets första hälft.

Hylla höjd 137, bredd 86, djup 19 cm.
Fönsterbord höjd 75, längd 74, bredd 44 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 229