SOFFA, Karl Johan-stil 1900-talets början.

697311. SOFFA, Karl Johan-stil 1900-talets början.

Selva style interantional, längd 130 cm, djup 70 cm, höjd 92 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 504