HATT, Henry Cranford & Sons, Oxford ST. London, 1900-tal.

697308. HATT, Henry Cranford & Sons, Oxford ST. London, 1900-tal.

Innermått 20 cm, bredd 15,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 958