ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, Chesterfield, 1900-tal.

69727. ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, Chesterfield, 1900-tal.

Skinn.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skinn.

Bruksslitage.

Antal besök: 7 787