HÄNGEN, 2 st, tenn, bl.a Sigurd Waldemar Åhman, 1975.

697255. HÄNGEN, 2 st, tenn, bl.a Sigurd Waldemar Åhman, 1975.

Hänge SWÅ, med motiv av gudar, medföljande lapp som förklarar motiven. Oval form, 3,9 x 3 cm.

Hänge signerad EB. Rektangulär form, 5 x 3,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 2 076