MÖSSBORD, 1700/1800 tal.

MÖSSBORD, 1700/1800 tal.
69713. MÖSSBORD, 1700/1800 tal.

Låda i sarg, samt skuren dekor.
Höjd 71 cm, Längd 80 cm, bredd 61 cm.

Skador/slitage/målarfärg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador/slitage/målarfärg.

Antal besök: 1 007