CURT HAMNE. "Skarsnö i april". Etsning. Signerad och numrerad 62/115.

69660. CURT HAMNE. "Skarsnö i april". Etsning. Signerad och numrerad 62/115.

40 x 32 cm.

Curt Hamne (Född 1943)

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 32 cm.

Curt Hamne (Född 1943)

Antal besök: 1 966