EINAR FORSETH. Teckning. Signerad och daterad -49.

69608. EINAR FORSETH. Teckning. Signerad och daterad -49.

Porträtt av Carl Milles.

Ej examinerad ur ram.

Einar Forseth (1892–1988)

Gör en kostnadsfri värdering!

Porträtt av Carl Milles.

Ej examinerad ur ram.

Einar Forseth (1892–1988)

Antal besök: 803