LJUSKRONA, barockstil, 1900-tal, höjd utan kedja 60 cm.

69579. LJUSKRONA, barockstil, 1900-tal, höjd utan kedja 60 cm.

Stomme av mässing.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stomme av mässing.

Slitage.

Antal besök: 431