VATTENBEHÅLLARE SAMT SPANN PÅ BENSTÄLLNING, koppar, 1900-tal.

695715. VATTENBEHÅLLARE SAMT SPANN PÅ BENSTÄLLNING, koppar, 1900-tal.

Vattenbehållare. Längd 50 cm, bredd 12 cm samt höjd 22 cm
Spann på benställning. Total höjd 68 cm.

Spann saknar tappkran, bucklor samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 597