BÄDDSOFFFA. STOLAR, 4 stycken, Jugend. PALLAR, 2 stycken.

695668. BÄDDSOFFFA. STOLAR, 4 stycken, Jugend. PALLAR, 2 stycken.

Bäddsoffa höjd ca. 75 cm, 53 x 187 cm.
Stolar höjd ca. 100 cm.
Pallar höjd ca. 45 cm, 34 x 34 cm.

Bruksslitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stolar höjd ca. 100 cm.

Bruksslitage, repor, märken.

Antal besök: 666