BORD, rokoko, provinsarbete, 1700/1800 tal.

69559. BORD, rokoko, provinsarbete, 1700/1800 tal.

Skuren dekor.
Längd 90 cm, höjd 74 cm, bredd 60 cm.

Slitage/skador/nyare skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skuren dekor.

Slitage/skador/nyare skiva.

Antal besök: 1 129