SPEGEL SAMT KONSOLBORD, empirestil, 1900-talets början.

69498. SPEGEL SAMT KONSOLBORD, empirestil, 1900-talets början.

Blandade träslag. Bronserade detaljer. Lunettformat kron med dekor av festong. Spegel, höjd 140. Konsolbord, längd 63, bredd 30, höjd 63 cm.

Fanerskador samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fanerskador samt slitage.

Antal besök: 621