VÄGGLAMPETTER, 1 par, metall, 1900/2000-tal.

69439. VÄGGLAMPETTER, 1 par, metall, 1900/2000-tal.

Fem ljuspunkter vadera. Höjd ca 50 cm.

Slitage, färgfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, färgfläckar.

Antal besök: 359