MOTORCYKEL, YAMAHA RD 125.

MOTORCYKEL, YAMAHA RD 125.
694344. MOTORCYKEL, YAMAHA RD 125.

Veteranmotorcykel, fullt fungerande, bara att köra, besiktigad 2016 ua.
Miltal cirka 4200. Två-takt, effekt cirka 20 Hkr
Går mycket bra och är lättstartad. Kåpa medföljer
Billig i försäkring, cirka 1500:- helår.

Slitage skador, växellådsplugg läcker något.

Gör en kostnadsfri värdering!

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 3 937