VITRINSKÅP, rokokostil, 1900-tal.

69433. VITRINSKÅP, rokokostil, 1900-tal.

Nyckel finns. Längd 72, bredd 35, höjd 142,5 cm.

Smärre slitage. Avtryck på klädda hyllplan. Mindre stötskador/fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 881