VÄGGHYLLA, tidigt 1900-tal.

VÄGGHYLLA, tidigt 1900-tal.
69394. VÄGGHYLLA, tidigt 1900-tal.

Trä. Dekorativt tryck av kvinna med harpa. Daterad a tergo 1908. Höjd ca 40 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 680