MATSALSMÖBEL, gustaviansk stil, 1900-talets mitt/andra hälft.

69366. MATSALSMÖBEL, gustaviansk stil, 1900-talets mitt/andra hälft.

Grönbemålade. Bordets diameter 110. 2 Iläggsskivor om vardera 45. Bordets höjd 73. 4 stolar. Höjd på stolarna: 92.

Bruksslitage, färgbortfall. Hundgnag på stolsben.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 947