FÅTÖLJ, 1900-talets första hälft.

69357. FÅTÖLJ, 1900-talets första hälft.

Bredd 62, djup 72, höjd 82.

Repor på armstödet, senare klädsel, smärre fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 62, djup 72, höjd 82.

Antal besök: 572