KNUT BECKEMAN. Akvarell.

KNUT BECKEMAN. Akvarell.
693476. KNUT BECKEMAN. Akvarell.

Kyrkogatan, Halmstad. Signerad KB. 22x28 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 975