VÄGGKONSOL, snidat trä samt gips, nyrokokostil.

693274. VÄGGKONSOL, snidat trä samt gips, nyrokokostil.

Höjd ca 37 cm. Längd ca 40 cm.

Slitage, avslag, dekorskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, avslag, dekorskador.

Antal besök: 490