TERMOSKANNA, ROSTFRI KANNA, 1900-tal.

69319. TERMOSKANNA, ROSTFRI KANNA, 1900-tal.

TV-kannans höjd 25, rostfria kannas höjd 13. Sigvard Bernadotte.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 991