HERRCYKEL, DIXI, röd, 1900-tal.

693194. HERRCYKEL, DIXI, röd, 1900-tal.

Däck 28 tum.
Höjd tom stången 82 cm.

Fungerande framlykta genom dynamo.
Baklyktan fungerade ej.
Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Däck 28 tum.
Höjd tom stången 82 cm.

Baklyktan fungerade ej.
Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 572