BORDSVÄVSTOL, trä, 1900-tal.

BORDSVÄVSTOL, trä, 1900-tal.
692900. BORDSVÄVSTOL, trä, 1900-tal.

Bredd 45 cm. Längd 62 cm. Höjd 36 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 8 252