PRESENTERFAT, silver, stämplat GAB,1951, vikt 360 g.

69222. PRESENTERFAT, silver, stämplat GAB,1951, vikt 360 g.

Fat silver, stämplat A9 ( 1951) längd 31 x 27 cm.

Bruksslitage, graverat, märke, se bild.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 930