SKRIVBORD, bonad björk, Sverige, 1920-talet.

692187. SKRIVBORD, bonad björk, Sverige, 1920-talet.

Längd 154, bredd n76,5 och höjd 76 cm.

Bruksslitage, repor, någon liten skada.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 605